Webtoon TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Webtoon TR

Türkiye'nin İlk ve Tek Webtoon Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Forumumuz yeni tasarımı ile hizmetinizde.

Nereden Nereye?

YazarMesaj
Taiga
Yönetici
Yönetici
Taiga

Erkek Mesaj Sayısı : 70

Nereden Nereye? Empty
MesajKonu: Nereden Nereye?   Nereden Nereye? I_icon_minitimeÇarş. Ara. 06, 2023 3:16 pm

Aklima forumlar geldi. Onceden ne kadar cok anime, manga forumu vardi dusuncesiyle eskiden yoneticilik yaptigim forumlari bir gezeyim dedim. Her yer ya kapanmis ya da burasi gibi olu. Gerci burasi hic bir zaman canlanmadi. Halbuki burayi 11 sene once acarken cok guzel dusuncelerim vardi.

Neyse... Blog bile olu. Millet ben de yillar once hic bir istek birakmadi. Webtoon Tr ismini kullanan ceviri grubu sag olsun yillardir hic bir sey yapasim gelmiyor. Ayrica baska ugraslar edindim. Mesela 2016 yilinda Japonyaya gitmeye karar verdim. Biraz zor oldu ve zaman aldi ama sonunda basardim. Hatta Japonca romaji alfabeyle yazdigim icin boyle b.k gibi yaziyorum. Kusura bakmayin.

Forumlari ve ucretsiz blog, forum tarzi seyleri seviyorum. Cunku bir bilgi yayinliyorsun yillardir orada kaliyor. Bu cok muazzam bir sey. Webtoon TRnin blogu da burasi da ayni sekilde. Bu hizmeti saglayan sirket batmadikca veya sunucularini temizlemedikleri veya kapatmadiklari surece burada olacak. Blogumuz Google a ait Blogger ile olusturuldugu icin muhtemelen ilelebet var olacak Smile

Forumun bir kac eksigi var. Bazi butonlarin gorsellerini degistirmem lazim. Ama vakit bulabilir miyim bilmiyorum. Ama boyle arada sirada bir seyler paylassam guzel olabilir.
http://webtoontr.blogspot.com.tr/

Nereden Nereye?
1 sayfadaki 1 sayfası