Webtoon TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Webtoon TR

Türkiye'nin İlk ve Tek Webtoon Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Forumumuz yeni tasarımı ile hizmetinizde.

Tekrardan Foruma Dönüş

YazarMesaj
Taiga
Yönetici
Yönetici
Taiga

Erkek Mesaj Sayısı : 70

Tekrardan Foruma Dönüş Empty
MesajKonu: Tekrardan Foruma Dönüş   Tekrardan Foruma Dönüş I_icon_minitimeSalı Mayıs 02, 2017 1:25 pm

Merhaba ben Taiga, A. Karabudak, Roronoa, RoronoaZoro vb... Forumlarda kullandığım bir sürü farklı nickim oldu. Belki tanıyan kişiler çıkabilir.

Webtoon Tr'nin kurucusuyum. Aynı zaman da A. Karabudak ismini kullanarak (A ismimin baş harfi, Karabudak ise soyadım) kısa webtoonlar yapıyorum. Şu ana kadar sadece 2 tane webtoon yapabildim. Bunlar: Sihirli Lamba ve Sana Bir Şey Sorabilir Miyim? Şu an Sana Bir Şey Sorabilir Miyim?'i light novela uyarlamakla uğraşıyorum. Kendi başıma rahatça takılmak için bir de çeviri grubu kurdum: Only Webtoon. Bu çeviri grubunda Useful Good-for-nothing isimli bir webtoonu çeviriyorum. Çok önceden Noblesse'ım romanı Noblesse S'i de çevirmeye başlamıştım ama bu projeyi durdurdum. Useful'u çevirmeye başlayınca Noblesse S'e de el atmayı planlıyorum.

Blog'u açmadan önce bu forumu açmıştım. En eski konular hep 2013 yılında açılmış olduğundan ne kadar eski olduğunu anlayabilirsiniz. Blogun daha iyi olacağını düşündüğüm için burayla ilgilenmeyi tamamen bırakıp blogla ilgilenmeye başlamıştım. Ama webtoonların popülerliği artmasına rağmen piyasadaki webtoon forumları kapandı. Forum ortamının nimetlerinden az da olsa yararlanabilmek için burası ile de arada sırada ilgilenmeye karar verdim.

Forumun kategorilerini ve bölümlerini biraz düzenledim. Yeni konular açtım, mesajlar attım, mevcut konuların bazılarını düzenledim. Ama forumun grafik olarak düzenlenmesi şart. Boş olduğum bir vakit bu konuya el atacağım. Forumun grafik işleri de bittiği vakit blogta ve facebook sayfasında tanıtım yapacağım.

Forum ölü gibi görünse de bir şeyler yazmak veya paylaşmak istiyorsanız paylaşın. Kimse cevap yazmasa, okumasa bile ben okurum, cevap yazarım.
http://webtoontr.blogspot.com.tr/

Tekrardan Foruma Dönüş
1 sayfadaki 1 sayfası